BİZDEN
A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
ANA SAYFA / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Servisimiz 1964 yılında kurucumuz ve halen servisimizin sahibi Hüseyin Ustamız (Hüseyin YURT) tarafından kurulmuştur. Servisimizi kurduğu günden bu günlere kadar ticaret ahlakından asla taviz vermemiş, bilgi ve tecrübesini çalışkanlığıyla harmanlayıp siz değerli müşterilerimizin takdirlerine sunmuş ve sizlerin sayesinde bu günlere gelmiştir.
40 yıl,Yeni Sanayi, Çelik Cad. 38 No’lu ve son 5 yıl şube olarak 32 no’lu hep aynı adreste hizmet vermiş, Belediyelerin şehrin içinde kalan Sanayilerin kaldırılması projesiyle mecburiyetten dolayı, 2004 yılından itibaren mülkü de kendimize ait olan , 2000 m² kapalı alana sahip Ostim Alınteri bulvarı 10 no’lu adresimizde yeni, modern ve ferah servisimizde siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bunca yıllık tecrübeyi firmamıza da isim olmuş güven ile hep birleştirmeyi ilke edindik. Ancak günümüzün hızla gelişen teknolojisinde sadece tecrübe ve güven ile ayakta durmak olanaksız olduğu için teknolojiyi hep yakından takip ettik. Halen piyasada pek bulunmayan Mercedes’in çeşitli bilgisayarlı test cihazlarını bulundurduğumuz gibi,çoğu servis de bulunmayan son model Star Diagnosis tipi orijinal Mercedes’in bilgisayarlı test cihazını da bulundurmaktayız. Servisimizin ve araçlarınızın güvenliği için İşyeri Kasko sigortamız,8 kamera ile 24 saat kapalı devre TV kayıt sistemimiz,hırsızlık ve yangın ihbar sistemimizle özel güvenlik sistemimiz sürekli devrededir.Ayrıca 7 gün 24 saat Türkiye’nin her yerine hizmet verebilecek 2 adet acil servis aracımız bulunmaktadır.


Kaporta,boya bölümümüzde bize olan güven ve itibara yakışır şekilde kaportada orijinal parça,boyada tüm ürünlerde Mercedes’in orijinal boyası olan ve bayisi olduğumuz Alman Glasurit marka boya kullanmaktayız.Kaliteli ve garantili boyanın gereklerinden olan,otomatik zımpara makinesi ve kabini,infraruj kısa dalga macun ve astar kurutma makinemiz,Glasurit marka bilgisayarlı boya hazırlama makinesi ve en son model boya fırınımız mevcuttur.Ayrıca Servisimiz T.S.E. 12047 Hizmet Yeterlilik Belgesinesahiptir.Servisimizde Klima ile ilgili her türlü arızalar yapıldığı gibi,son model Bosch marka Klima gaz dolum cihazımızda bulunmaktadır.
Teknolojik ve sistemli çalışmalarla geçmişten bugünlere, bugünlerden de sizlerin sayesinde geleceğe, hep bu zamana kadar olduğu gibi emin adımlarla gideceğiz.Servisimizde her zaman olduğu gibi şu anda da Türkiye’nin en iyilerinden diyebileceğimiz profesyonel bir kadro ile hizmetinizdeyiz.
Tüm müşterilerimize bize olan ilgi,alaka ve ayırdığı zaman için teşekkür ederiz.