BİZDEN
A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
ANA SAYFA / HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

SERVİS:     Mercedes otomobil ve hafif ticari araçların her türlü bakım ve onarım işlerini Ankara’daki en iyi ustalarından oluşan uzman kadromuzla 42 yılın tecrübesiyle hizmet veriyoruz.

 

YEDEK PARÇA:    Almanya’dan kendi ithalatımızda olan ve toptan satışta yaptığımız,yüksek stoklu ve bol çeşitli orijinal yedek parçalarımızı piyasanın en ucuz fiyatına temin edebilirsiniz.

 

KAPORTA:    Mercedes araçlar ve bunların dışında diğer marka araçların  kaporta işleri en iyi ve orijinal şekilde yapılır.

 

BOYA:    Tüm boya ürünlerinde Mercedesin orijinal boyası olan ve bayisi olduğumuz Alman Glasurit marka boya kullanmaktayız.Kaliteli ve garantili boyanın gereklerinden olan otomatik zımpara makinesi ve kabini , infraruj kısa dalga macun ve astar kurutma makinemiz, Glasurit marka bilgisayarlı boya hazırlama ve en son model boya fırınımız mevcuttur.

 

ELEKTRİK:    Firmamızda Mercedes otomobil ve hafif ticari araçların her türlü elektrik aksamlarının tamir ve bakım işleri en iyi şekilde yapılmaktadır.

 

ROT BALANS:    Servisimize bakıma gelen araçların rot ayarı,balans ayarı,far ayarı,lastik değişimi ve jant düzeltme işlerini anlaşmalı olduğumuz piyasanın en iyi ustalarına yaptırmaktayız.

 

DÖŞEME VE KUAFÖR:    Mercedes otomobil,hafif ticari araç ve diğer araçların döşeme ve oto kuaför işleri Ankara’nın en iyi ustalarına yaptırılmaktadır.

 

KLİMA: Tüm Mercedes araçlarının klima arızası ve klima gazı dolum işleri en iyi şekilde son model Bosch marka cihazlarla yapılmaktadır. Ayrıca, tüm marka araçların klima gazları da servimizde en güvenilir ve kaliteli şekilde doldurulur.

 

 

EGSOZ PULU: Tüm araçların Egsoz Emisyon Pulu servisimizde verilmektedir.