AdresAlınteri Blv. No:10 Ostim ANKARA
Telefon0 (555) 818 50 510 (312) 385 96 96

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ankara Mercedes Servisi

Servis – Onarım

Aracının bakım zamanı gelmiş olabilir ya da aracında arıza olabilir. Sorununuz ne olursa olsun, deneyimli servis danışmanlarımız çözmek için buradalar.

Periyodik Bakım Hizmeti

Periyodik bakım, motorlu araçların tümü için geçerli olan üretici firma tarafından belirlenen aralıklarla parça değişimi de gerektirebilen bir kontroldür. Belirli aralıklarla yapılan periyodik bakım, motorun daha uzun ömürlü olması ve güvenli sürüş için çok önemlidir.

Kaporta Boya Hizmetleri

Kaporta düzeltme, kaporta parça değişimi, kısmi kesim ve parça ekleme işlemleri, firmamız bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Muayene Öncesi Bakım

Muayene öncesinde aracındaki eksikleri gideren araç sahipleri; muayene sürecini sorunsuz tamamlayabiliyor. Servisimizde bu eksikleri yerine getirmekteyiz.

Yedek Parça Tamir ve Bakım

Orjinal yedek parçalarla aracınızın bütün bakım ve parça tamirlerini uzman kadromuzla kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Mekanik Hizmetler

Bilgisayarlı test cihazımız ile motor analizi,motor performansının ve aracın bilgisayar sisteminin analizi gibi bir çok mekanik testlerle araçlarınızdaki problemleri uzman kadromuzla çözüme ulaştırıyoruz.